Narlıdere çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustasıKutsal İnşaat olarak Narlıdere çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustası hizmeti sunuyoruz.


Bir yapının kritik öneme sahip olan bölümlerinden çatılar, çeşitli bakım ve onarım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar boyunca konut sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Çatı çalışmaları için harekete geçen çatı ustaları, izolasyon, çatı tamiri, çatı aktarma, döşeme kaldırma, montaj ve bunun gibi birçok hizmeti üstlenerek müşterilere sunmaya devam ediyor.

Çatı çalışmaları kapsamında öncelikle yapıya gerçekleştirilecek çatıyla ilgili analiz yapılıyor. Yapı için en uygun çatı şekli seçildikten sonra montaj ve izolasyon çalışmaları yapılıyor ve çatı çalışmaları tamamlanıyor.

Siz de İzmir'de çatı hizmeti satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, bizlere 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede İzmir çatı ve çatıcı ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz.

NARLIDERE ÇATI TAMİRİ

Narlıdere Çatı tamiri, çatının uzun yıllar kullanılabilmesi için önemlidir. Çatı tamiri ile çatının izolasyonu da sağlanarak çatının sağlıklı şekilde binayı koruması sağlanıyor. Çatı tamirleri kapsamında çatının kaplaması, yağmur oluklarının düzeltilmesi, çatı temizliği, çatı aktarma işlemleri, su ve ısı yalıtımının yapılması, çatı karkasının imalatı, kiremit altı su yalıtımı ve buna benzer çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Siz de Narlıdere çatı tamiri hizmetlerimizden faydalanmak ve kısa süre içinde Narlıdere çatı tamiri hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Narlıdere çatı tamiri için 0232 373 00 11 numaralı telefonumuzu arayabilir ve yaşadığınız problemi güvenli ve hızlı şekilde giderebilirsiniz.

NARLIDERE ÇATI USTASI

Narlıdere'de çatı ustası olarak çalışmalarına devam eden personeller, çatı montajı, çatı aktarma, izolasyon, tamir ve buna benzer hizmetleri müşterilere sunmaya devam ediyor. Bu çalışmalarda en önemli çalışmalardan biri, maliyet hesaplamasıdır. Maliyet hesaplamasında yapılacak bir hata, Narlıdere çatı ustasının müşteriye mahcup olmasına ya da zarar etmesine sebep olur.

Narlıdere çatı ustası; koordinasyon, aktif dinlenmeyi bilen, eleştirel düşünebilen, zamanı iyi yönetebilen, problemleri hızlı şekilde çözebilme yeteneğine sahip ve talimat verebilen kişiler arasında yer alır. Çatı ustaları, çatı malzemeleri hakkında detaylı bilgiye ve işe uygun araçları da kullanabilme yeteneğine sahiptir.

Siz de Narlıdere'de çatı ustası arıyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yapacağınız görüşmede firmamızla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir ve fiyat talep edebilirsiniz.

NARLIDERE ÇATI AKTARMA

Narlıdere Çatı aktarma, çatıda yer alan olumsuzlukların giderilerek çatıda yer alan ve kullanılamayacak kiremitlerin yenisi ile değiştirilmesinin genel ismidir. Bu çalışmalarda öncelikle çatı ustası analiz yaparak çatıda yer alan ve kullanılmayacak kiremitleri belirler. Bu analizden sonra kullanılamayacak kiremitler, yenileri yerleştirilmek üzere ayrılır. Çatıda gizli dereler olup olmadığı tespit edilerek onarılır. Su sızıntısı yaşanabilecek bölgeler araştırılır ve bu bölgeler kapatılır. Çatı örtüsü serilir ve yeni kiremitler yeniden konulur.

Siz de Narlıdere'de çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla görüşebilir ve Narlıdere çatı aktarma hizmetini kısa süre içinde alabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan iş yerimizi ziyaret edebilir, bizlere telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefonu arayarak sorularınızın tamamına yanıt bulabilir ve Narlıdere çatı aktarma fiyatı bilgisi edinebilirsiniz.

NARLIDERE ÇATI İZOLASYONU

Çatı izolasyonları, çatılardan gerçekleşen enerji kayıplarını en az seviyeye indiren en önemli çalışmalar arasında yer alır. Enerji tasarrufunun sağlandığı Narlıdere çatı izolasyonlarıyla, yüzde 25'e kadar fatura azalması sağlanabilir.

Çatı izolasyonlarıyla, ısı kaybının engellenmesinin yanı sıra ses ve su yalıtımı da gerçekleştirilir. Yalıtım ile kışın sıcak havanın, yazın ise soğuk havanın mekanda kalması sağlanır. Böylece ortamın ikliminin değiştirilmesi için harcanan enerji de azalır. Ses yalıtımı ile dışarıdan gelen sesler minimuma indirilirken su yalıtımı sayesinde de rutubet önlenir.

Siz de ısı, ses ve su yalıtımı sağlamak için Narlıdere Çatı İzolasyonu hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Projenin büyüklüğü hakkında bilgi verebilir ve fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.