Konak çatıcı, Konak çatı aktarma, Konak çatı izolasyonuKonak çatıcı, Konak çatı aktarma, Konak çatı izolasyonu çalışmalarımızı sürdürüyor, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.


Binalar için en koruyucu yapılardan biri olan çatılardan uzun yıllar faydalanılabilmek için bakım ve onarım çalışmaları yapılması gerekir. Kiremitleri kırılan, çeşitli sebeplerle bozulan ve kırılan çatılar, izolasyon ve su problemlerinin yanı sıra birçok ciddi problem yaratabiliyor.

KONAK ÇATI AKTARMA

Konak Çatı aktarma terimi, çatıda yapılan keşfin ardından kırık ve sağlam kiremitlerin ayrılarak kırık kiremitlerin sağlam kiremitlerle değiştirilmesini anlamına geliyor. Kiremit çatı, ülkemize en uygun çatı sistemi olduğu için çok kullanılır ancak kiremit çatılar en çok bakıma ihtiyacı olan çatı türlerinden biridir. Bu nedenle çatı onarım ve bakım çalışmalarında kiremit çatıların payı büyüktür.

Konak çatı aktarma çalışmaları kapsamında öncelikle çatıda inceleme yapılır, kırık ve kullanılmayacak olan kiremitler tespit edilerek ayrılır. Asansör ve baca kenarı gibi, su kaçırması muhtemel bölgelere izolasyon çalışmaları yapılır ve bu bölgelerden su akışı engellenir. Kiremitlerin altında bulunan çatı su izolasyonu örtüsü de toplanarak yenisi serilir. Çatı örtüsünün yeniden serilmesinin ardından kiremitler yeniden yerleştirilerek Konak çatı aktarma işlemleri tamamlanır.

Kutsal İnşaat olarak, bugüne dek İzmir'in tüm ilçelerinde çatı aktarma hizmetlerini müşterilerimize sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Siz de Konak'ta çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Konak çatı aktarma fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

KONAK ÇATI İZOLASYONU

İzolasyon hizmetleri kapsamında en önemli izolasyon çalışmalarından biri de Konak çatı izolasyonudur. Isının en fazla kaybedildiği bölümlerden biri olan çatılar, sağlıklı şekilde izole edildiği takdirde yüzde 25'e yakın ısı tasarrufu yapılmasını sağlar.

Çatıdan ısı kaybı yüksek olan yapılar, hem ısıtma hem de soğutma problemi yaşatır. Kışın evin ısınması için daha fazla enerji harcanırken yazın ise evin soğutulması zorlaşır. Isı kaybı faturaları yükseltirken yapı sahiplerine zorluk yaşatır. 

Konak Çatı izolasyonu ile sadece ısı izolasyonu değil, ses ve su izolasyonu da gerçekleştirilir. Böylece izolasyon çalışmaları kapsamında müşterilerin daha huzurlu bir ortama sahip olması sağlanır.

Çatı örtüsü bulunan çatıların izolasyonu genel olarak alüminyum folyo ile kaplanan şilteler aracılığıyla gerçekleştirilirken çatı örtüsü bulunmayan çatılarda ise daha kaliteli malzemelerden yararlanılır.

Kutsal İnşaat olarak, İzmir'in tüm ilçelerinde olduğu gibi Konak'ta da çatı izolasyonu hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ediyor, envanterimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Siz de Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz Konak çatı izolasyonu çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bizlere 0232 373 00 11 numaralı telefondan da ulaşabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Siz de Konak çatı izolasyonu için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.