İzmir Kartonpiyer İşleri

 

İzmir'de Kartonpiyer mi satın almak istiyorsunuz? En kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

 

 

Kartonpiyer, döküm ve sıkıştırılmış olan köpük plakaların duvarlar ve tavanlar arasında yer alan bölümü kapatacak şekilde yerleştirilmesine verilen isimdir. Kartonpiyer, özel yapıştırıcı ve alçıyla yapıştırılarak uygulanır. İzmir kartonpiyer uygulamaları gerçekleştirmek için, alanında uzman personele ihtiyaç duyulur.

EVİNİZE HAVA KATIN

Taşınması, kesimi ve montajı zor olan kartonpiyerler, maliyetli yapılardır. Montajı sağlam şekilde gerçekleştirilen kartonpiyerlerin sökülmesi ve duvardan ayrılması zordur.

Görsel olarak en çok tercih edilen çalışmalar arasında yer alan kartonpiyerler, boyanabildiği için tavanla aynı bütünlük içinde yer alır. Kartonpiyerler, düz ve desenli olarak üretilir ve müşterilerin beğenisine göre hazırlanır. Kartonpiyerler, bina, ev ve iş yeri girişi gibi birçok yapıda kullanılır.

İZMİR KARTONPİYER HİZMETİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana İzmir kartonpiyer işlemlerini sürdürüyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisini tam olarak algılıyor, taleplerini en iyi şekilde karşılamayı sürdürüyoruz.  Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ediyor ve müşterilerimize son çıkan ürünleri sunarak beğenilerini kazanıyoruz.

Siz de Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu İzmir kartonpiyer ayrıcalıklardan faydalanmak, evinizi hayal ettiğiniz gibi dizayn etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova - İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir, fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve İzmir kartonpiyer hizmeti almak için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.