Karşıyaka çatıcı, Karşıyaka çatı aktarma, Karşıyaka çatı izolasyonuKarşıyaka çatıcı, Karşıyaka çatı aktarma, Karşıyaka çatı izolasyonu çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.


Yapıların en koruyucu yapıları arasında yer alan çatıların, uzun süre kullanılabilmesi için periyodik olarak bakım ve onarım çalışmalarının yapılması, izolasyon ve su akıtma gibi problemlerin giderilmesini sağlar. Tamir çalışmaları gerçekleştirilmeyen çatılar, sağlıksız bir ortamın oluşmasına sebep olur.

KARŞIYAKA ÇATI AKTARMA

Karşıyaka çatı aktarma, çatıda yapılan keşfin ardından çatı için kullanılamayacak olan kiremitlerin, sağlam kiremitlerden ayrılması ve yeni kiremitlerin dizilmesi anlamına gelir. Kiremit çatılar, ülkemizin konumu gereği kullanılabilecek en uygun çatı türüdür. Bu nedenle kiremit çatıların tamirlerinin ve bakımlarının belirli süreler arasında gerçekleştirilmesi, çatıların uzun yıllar kullanılabilmesi için önem taşır.

Karşıyaka çatı aktarma çalışmaları kapsamında çatı ustası, çatıya çıkarak keşif yapar ve kırık - kullanılamayacak kiremitleri sağlam olanlardan ayırır. Çalışmalarda asansör ve baca kenarı gibi, su akıtma ihtimali bulunan bölgeler tespit edilerek izolasyon ve kapatma çalışmaları gerçekleştirilir. Kiremitlerin altında bulunan çatı örtüsü yenilenir ve su problemi giderilir. Çatı örtüsünün serilmesinin ardından tamamı kullanılabilir olan kiremitler yeniden yerleştirilir ve Karşıyaka çatı aktarma çalışmaları tamamlanmış olur.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana Karşıyaka çatı aktarma hizmetlerimizi müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlarla sunduk. Siz de Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu Karşıyaka çatı aktarma çalışmalarından faydalanmak ve çatı problemlerinizin çözülmesi için bizimle iletişime geçebilir, çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

KARŞIYAKA ÇATI İZOLASYONU

Çatıların uzun yıllar boyunca tam performansla hizmet verebilmesinin en önemli yollarından biri de Karşıyaka çatı izolasyonu hizmeti satın almaktır. Tavandan yüksek seviyede ısı kaybı yaşanan yapılarda izolasyon çalışmalarıyla birlikte yüzde 25'e yakın ısı izolasyonu ve enerji tasarrufu gerçekleştirmek mümkündür. Tavandan ısı kaybı çok olan yapılarda, kışın yapının ısıtılması için fazla enerji kullanılmak zorunda kalınır. Yazın ise evin soğutulması zorlaşır. Yaz ve kış aylarında artan faturaların azaltılması için ilk yapılması gereken çalışmalardan biri, Karşıyaka çatı izolasyonudur. Karşıyaka çatı izolasyonu ile ısı tasarrufunun yanı sıra ses ve su izolasyonu da sağlanır. Böylece yapı daha sağlıklı ve huzurlu hale getirilir.

Karşıyaka çatı izolasyonu, çatıda çatı örtüsü olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Çatı örtüsü yer alan yapılara genel olarak çevresinde alüminyum folyo bulunan şilteler ile izolasyon çalışmaları yapılır. Çatı örtüsü olmayan çatıların izolasyonunda ise daha kaliteli malzemeler kullanılarak izolasyon gerçekleştirilir.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana Karşıyaka çatı izolasyonu hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımı kapsamında en kaliteli ürünlerimizi, alanında deneyimli çatı ustalarımızla buluşturuyor ve uzun yıllar kullanılabilecek yapılar ortaya çıkarıyoruz.

Siz de Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan Karşıyaka çatı izolasyonu firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede ekibimizi keşif için çağırabilir, sunduğumuz ayrıcalıklarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siz de Karşıyaka çatı izolasyonu için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.