Karabağlar çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustasıKutsal İnşaat olarak Karabağlar çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustası hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Binaların en hassas noktaları arasında yer alan ve sürekli olarak bakıma ihtiyaç duyan çatılar, sağlam ve kaliteli malzeme ile yapıldığında uzun süre kullanılabiliyor. Çatı çalışmalarıyla birlikte çatılarda yaşanması muhtemel problemlerin önüne geçiliyor.

KARABAĞLAR ÇATI AKTARMA

Karabağlar çatı aktarma çalışmaları kapsamında, çatılarda yer alan problemlerin çözülmesi ile çatıların yeniden eski şekilde kullanılabilmesi sağlanıyor. Çatı ustaları, Karabağlar çatı aktarma çalışmalarıyla birlikte öncelikle çatıda keşif çalışması gerçekleştiriyor. Bu esnada çatıda yer alan sağlam ve hasarlı kiremitlerin tespiti yapılıyor. Sağlam olmayan ve kullanılamayacak haldeki kiremitler ayrılıyor. Çatı örtüsü yenileniyor ve su kaçağı olabilecek noktalar tespit edilerek kapatılıyor. Bu sayede su sızıntıları engelleniyor. Çatı örtüsünün yeniden serilmesi ve sağlam kiremitlerin yerleştirilmesiyle Karabağlar çatı aktarma işlemleri tamamlanıyor.

Siz de Karabağlar çatı aktarma hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

KARABAĞLAR ÇATI İZOLASYONU

Karabağlar Çatı izolasyonları, çatılardan gerçekleşen ısı kayıplarını önlemek için en çok tercih edilen çalışmalar arasında yer alır. Bu çalışmalar kapsamında yapılan çalışmalar, ısı kayıplarını engelleyerek faturaların daha alt seviyede kalmasını sağlar. Karabağlar çatı izolasyonu çalışmalarıyla birlikte dışarıdan gelen soğuk hava engellenerek mekanın daha sıcak kalması sağlanır. Yazın ise mekanın soğutulması için gereken enerji azaltılmış olur.

Son yapılan araştırmalara göre, Karabağlar çatı izolasyonu çalışmalarıyla birlikte faturaların yüzde 25 oranında azaldığı tespit edilmiştir. Bunun yanı sıra su ve ses yalıtımı da sağlanmış, izolasyon çalışmalarının gerçekleştirdiği ortamda ses seviyesi azaltılmıştır. 

Çatı örtüsü yer almayan çatıların izolasyonunda, daha kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Çatı örtüsü bulunan çatı izolasyonlarında ise alüminyum folyo kaplı şilteler kullanılması yeterlidir.

Siz de Karabağlar çatı izolasyonu hizmetlerimizden faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Projenin büyüklüğü hakkında bilgi verebilir ve fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

KARABAĞLAR ÇATI TAMİRİ

Karabağlar çatı izolasyonu kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar arasında, çatı tamirleri de yer alıyor. Çatı tamirleri ile izolasyon çalışmalarının tam anlamıyla uygulanması ve izolasyon çalışmalarından alınan faydanın maksimuma çıkması sağlanıyor. Çatı tamirleri kapsamında oluk tamirleri de yapılıyor ve çatıda toplanan atık sular bina dışına aktarılıyor. Karabağlar çatı tamiri ile komple çatı yapımı, çatı kaplama, yağmur oluklarının yeniden düzenlenmesi ve onarımı, çatı temizliği, çatı aktarımı, su ve ısı yalıtımının yapılması, kiremit altı su yalıtımı, çatı karkasının imalatı gibi birçok çalışma gerçekleştiriliyor.

Siz de Karabağlar'da çatı tamiri hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, bugüne dek yüzlerce çatı tamirine imza atan Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Karabağlar çatı tamiri için 0232 373 00 11 numaralı telefonumuzu arayabilir ve yaşadığınız problemi güvenli ve hızlı şekilde giderebilirsiniz.

KARABAĞLAR ÇATI USTASI

Çatı izolasyonu, aktarımı, onarımı ve tamiri gibi birçok faaliyeti gerçekleştiren kişilere çatı ustası ismi verilir. Çatı ustaları koordinasyon yeteneği yüksek, aktif dinlenme gerçekleştirebilen, zamanı iyi yönetebilen, yapılan işi takip edebilen ve problem çözme seviyesi üst düzey olan kişilerdir. Çatı ustalarının yapılacak işe uygun araç ve gereçleri kullanabilmesinin yanı sıra çevresinde çalışan kişileri denetleyebilen ve çatıları söküp takabilme özelliğine sahip olması gerekir.

Siz de Karabağlar çatı ustası hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızla görüşebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Karabağlar Çatı Ustası hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, ofisimize gelerek bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilirsiniz.

Siz de Karabağlar çatıcı, Karabağlar çatı aktarma, Karabağlar çatı izolasyonu,Karabağlar çatı tamiri,Karabağlar çatı ustası için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.