İzmir çatıcı, İzmir çatı aktarma, İzmir çatı izolasyonuKutsal İnşaat olarak İzmir çatıcı, İzmir çatı aktarma, İzmir çatı izolasyonu hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Binaların en hassas ve dikkat gerektiren yapılarından olan çatılar, düzenli ve sağlıklı çalışmalar yapılmasıyla birlikte uzun yıllar kullanılabiliyor. İzmir’de çatısı düzgün şekilde kurgulanmayan binalar, ciddi problemlerle karşı karşıya kalabiliyor.

İZMİR ÇATI AKTARMA

İzmir çatı aktarma, kiremit çatıların yıpranan ve bozulan kısımlarının yenileriyle değiştirilmesi işlemidir. Kiremit çatı, ülkemize en uygun çatı sistemidior ancak yapısı gereği en fazla bakım gerektiren çatı türüdür.

İzmir çatı aktarma işlemleri kapsamında öncelikle çatıda yer alan sağlam ve kırık kiremitler tespit edilerek ayrılır. Kiremitlerin altında yer alan su yalıtım örtüsü toplanır. Çatı örtüsünün üzerine kurulduğu taşıyıcı birimler kontrol edilir ve eğer bir hasar varsa yenisi ile değiştirilir. Çatıda gizli dereler tespit edilirse bunun giderilmesi sağlanır. Asansör ve baca kenarı gibi bölümlerde izolasyon çalışmaları yapılarak su sızıntıları engellenir. Çatı örtüsü serilir ve kiremitler yerleştirilerek çalışmalar tamamlanır.

Siz de İzmir çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız, İzmir çatı aktarma hizmetine devam eden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan iş yerimizi ziyaret edebilir, bizlere telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefonu arayarak sorularınızın tamamına yanıt bulabilir ve İzmir çatı aktarma fiyatı bilgisi edinebilirsiniz.

İZMİR ÇATI İZOLASYONU

Yapının altında kalan yaşam alanlarında, tavandan ısı kaybını önlemek için çatı alanında yapılan işlemlere çatı yalıtımı ismi verilir. Enerji tasarrufu sağlanmasında en önemli faktörlerden biri olarak kabul edilen İzmir çatı izolasyonu işlemi, çatı kaynaklı ısı kayıplarının en aza indirilmesini sağlar.

Çatıdan ısı kaybı çok olan bir yapının sıcaklığının korunması en büyük problemlerden biridir. Kış aylarında yeterince ısıtılamayan yaşam alanları, yazın da soğutulma problemiyle karşı karşıya bırakır. Çatı yalıtımı olmayan bir bina ya da konutta normalden çok daha fazla doğalgaz ve elektrik kullanımı gerçekleştirilir. Soğuk havanın engellenememesi ve ortamın yeterince ısıtılamaması da hastalıklara sebep olmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre çatı yalıtımıyla birlikte yüzde 25’e yakın ısı tasarrufu sağlanır. İzmir Çatı izolasyonu ile sadece ısı değil, ses ve su yalıtımı da sağlanır. İzmir Çatı izolasyonu kapsamında kullanılan yalıtım malzemeleri, yağmur ve kar sularının yaşam alanına akmasını engellemektedir. Bu nedenle hastalıklara en az şekilde yakalanmak ve faturaları düşürmek için çatı yalıtımının yapılması önemlidir.

Çatı örtüsü bulunmayan çatıların izolasyonunda, dışarıdan gelen soğukların daha fazla hissedilmesi nedeniyle daha kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Çatı örtüsü bulunan çatıların izolasyonu ise alüminyum folyo ile kaplanmış şilteler gerçekleştirilir.

Isı yalıtımı ile faturalarınızı minimum seviyeye indirmek, bunun yanı sıra ses ve su izolasyonu sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Projenin büyüklüğü hakkında bilgi verebilir ve fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

Siz de İzmir çatı izolasyonu için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.