İzmir çatı, İzmir çatı tamiri, İzmir çatı ustasıKutsal İnşaat olarak İzmir çatı tamiri ve İzmir çatı ustası hizmetlerimize devam ediyoruz.


Bir yapının en önemli parçalarından biri olan çatılar, periyodik tamiri ve bakımı sağlanırsa uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Çatı ustaları, İzmir çatı tamirini gerçekleştirerek binaların sağlıklı kalmasını sağlıyor. Çalışmalar kapsamında çatı ustaları; döşeme kaldırma, montaj, katran uygulaması, shingle kurulumu gibi birçok işlem gerçekleştiriyor.

İzmir çatı yapımında öncelikle hangi çatı uygulaması yapılacağına karar veriliyor. Kapatılmış teras ile normal çatı uygulaması, birbirinden farklı olabileceği için yapım şekli de farklılık gösteriyor. Yapılan çalışmalarda su birikintisinin tahliye sistemleri, yalıtım ve izolasyona da önem verilir ve çatıların uzun ömürlü olması sağlanıyor.

Uzun yıllardır İzmir’in tüm ilçelerinde çatı hizmeti veren firmamız ile müşterilerimizin beklentisini karşılamaya ve taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Siz de İzmir’de çatıcı arıyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, bizlere 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede İzmir çatı ve çatıcı ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz.

İZMİR ÇATI TAMİRİ

Çatı izolasyonu için en önemli faktörlerden biri olan İzmir çatı tamiridir. İzmir çatı tamiri ile binanın ısı yalıtımına katkıda bulunulurken yağmur ve kar sularının binanın içine akması engellenir. Çatı oluk tamiri ile çatıda yer alan atık suların bina dışına aktarılması gerçekleştirilir. Çatı tamiri, malzemelerin, olukların ve tüm problemlerin giderilmesini kapsamaktadır.

İzmir çatı hizmetleri kapsamında komple çatı yapımı, çatı kaplama, yağmur olukları, çatı temizliği, çatı aktarma, çatı izolasyonu, su ve ısı yalıtımının sağlanması, kiremit altı su yalıtımı, İzocam serilmesi, çatı karkasının imalatının yapılması gibi birçok çalışma gerçekleştirilir.

İzmir çatı tamirine mi ihtiyacınız var? İzmir’de bugüne dek yüzlerce çatı tamiri işlemi gerçekleştiren ve birçok projeyi üstlenen firmamıza ulaşabilir ve çatı probleminizi kısa süre içinde giderebilirsiniz. İzmir çatı tamiri için 0232 373 00 11 numaralı telefonumuzu arayabilir ve yaşadığınız problemi güvenli ve hızlı şekilde giderebilirsiniz.

İZMİR ÇATI USTASI

İzmir çatı ustası genel olarak döşeme kaldırma, shingle kurulumu, çatı montajı, katran uygulaması gerçekleştirir. Çatı aktarımı, onarımı, tamiri ve kurulumunda en önemli konulardan biri de iş tahminidir. Bu aşamada çatı ustası, yapılacak işin süresini ve maliyetini hesaplayarak müşteriye sunar. Bu çalışma sırasında yapılacak bir hesap hatası, hem müşteriyi hem de çatı ustasını zor duruma düşürebilir.

İşinin ehli olan İzmir çatı ustasının koordinasyon, aktif dinlenme, eleştirel düşünme, zamanı iyi yönetme, yapılan işi izleme, problem çözme, yargılama ve karar verme, talimat verme ve çevrede yaşanan gelişmeleri doğru değerlendirme gibi özelliklere sahip olması gerekir. Çatı ustasının çatı malzemeleri bilgisi, çatıları söküp takabilme yeteneği, arma dikme yeteneği, yüksek ve düz alanlarda çalışabilmesi, çevresinde çalışan kişileri denetleyebilmesi, iş güvenliği, uygun araç ve gereçleri de kullanabilme becerisine sahip olması önem taşır.

Siz de İzmir’de ve ilçelerinde İzmir çatı ustası arıyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve bize telefonla ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede İzmir çatı ustası fiyatları hakkında bilgi alabilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.