İzmir dış cephe boya badana

 

İzmir'de dış cephe boya badana hizmeti almak istiyorsanız, Kutsal İnşaat olarak çalışmalarımızı sunmaya hazırız.

 

 

İzmir dış cephe boya badana çalışmaları, yapının hem estetik olarak daha iyi görünmesini hem de dayanıklılık açısından daha faydalı olmasını sağlar. İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​ çalışmaları kapsamında yapının yer aldığı iklim şartları ve çalışma yapılacak yüzeyin özellikleri önem taşır.

Çok fazla yağış alan bölgelerde yer alan yapılar için daha çok nem ve suya dayanıklı boyalar, yani silikonlu dış cephe boyalar tercih edilmelidir. Az yağış alan ve güneşe çok fazla maruz kalan yapılarda ise daha çok açık renkli ve güneş ışınlarına dayanıklı boyalar kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra sıvası düzgün olmayan ve tadilata ihtiyaç duyan yapılarda ise düz boyalar yerine grenli boyaların tercih edilmesi, boyanın altında kalan yüzey boşluklarının kapatılmasında yardımcı olur.

İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​ çalışmalarında kullanılan 4 farklı boya çeşidi vardır. Bunlar akrilik dış cephe boyaları, silikonlu dış cephe boyaları, grenli dış cephe boyaları ve elastik dış cephe boyalarıdır.

İZMİR AKRİLİK DIŞ CEPHE BOYALARI

Akrilik dış cephe boyaları, son kat dış cephe boyası olarak kullanılır. Güneş ışınlarına, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu suya karşı oldukça dirençli olan akrilik dış cephe boyaları, kolay sürülen ve en çok tercih edilen boya türlerinden biridir.

İZMİR SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYALARI

Silikonlu dış cephe boyaları, suya karşı en dirençli boya türlerinden biridir. Yüksek alkali direnci bulunan silikonlu dış cephe boyaları, güneş ışınlarını yansıtarak renk değiştirmeye karşı kendini korur. Bu nedenle silikonlu dış cephe boyaları, sürüldükten sonra uzun süreli kullanım sağlar.

İZMİR GRENLİ DIŞ CEPHE BOYALARI

Su bazlı boyalardan biri olan grenli dış cephe boyaları, rulo ile sürülen ve desen verilen boyalar arasında yer alır. Kendi kendini yıkama özelliği bulunan grenli dış cephe boyaları, yüzeydeki tozları da temizleyerek en kullanışlı boyalar arasında yer alır.

İZMİR ELASTİK DIŞ CEPHE BOYALARI

Darbelere karşı dayanıklı olan elastik dış cephe boyaları, yüzeylere nefes aldıran yapısıyla bilinir.

İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​ çalışmalarında boyanın kalitesi ve türü kadar işçilik kalitesi de önemlidir. Dış cephe boyama çalışmalarında yapılan işlemlerin, faydasından çok zararı olur. Bu nedenle çalışmaları gerçekleştirecek olan ustanın, müşterilerin taleplerini tam olarak anlaması, boya seçimini doğru yapması ve sistemli çalışması gerekir.

Kutsal İnşaat olarak, bugüne dek yüzlerce İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​çalışmaları gerçekleştirerek müşterilerimize hizmet sunduk. Alanında uzman kadromuzla üstlendiğimiz tüm İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​çalışmalarını, söz verdiğimiz tarihte tamamlayarak müşterilerimizin mağdur olmasını engelledik. Siz de Kutsal İnşaat ayrıcalıklarından yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede fiyat bilgisi alabilir, keşif için bizi çalışma yaptırmak istediğiniz alana çağırabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz.

Siz de İzmir dış cephe boya badana​​​​​​​ çalışmalarımız için vakit kaybetmeden arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.