Çiğli çatı, çatı tamiri, çatı ustası, çatıcı, çatı izolasyon, çatı aktarmaKutsal İnşaat olarak Çiğli çatı, çatı tamiri, çatı ustası, çatıcı, çatı izolasyon, çatı aktarma hizmetlerimize devam ediyoruz.


Binaların en önemli yapı parçaları arasında yer alan çatılar, periyodik onarım ve bakım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar kullanılabiliyor. Çiğli çatı tamiri çalışmaları kapsamında birçok işlem yapılıyor ve çatıların uzun süre kullanılabilmesi sağlanıyor.

Çiğli çatı yapımı kapsamında çalışmalar, öncelikle keşiflerle başlıyor. Çatıya hangi işlemlerin yapılacağı, çatının türüne göre belirleniyor. Çalışmalarda çatının kaliteli olması, su birikintisinin tahliyesi, izolasyonu ve sağlamlığıyla test ediliyor.

Uzun yıllardır Çiğli'de ve çevresinde faaliyetlerine devam eden Kutsal İnşaat firmamızla, müşterilerimize hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi, en uygun fiyatlarla sunuyor ve çatı problemlerini hızlı bir şekilde gideriyoruz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, bizlere 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Çiğli çatı ve çatıcı ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz.

ÇİĞLİ ÇATI TAMİRİ

Çatı izolasyonu çalışmaları kapsamında yer alan çatı tamirleri, çatıda yaşanan problemleri en kısa sürede giderir. Çiğli çatı tamiri ile binanın ısı yalıtımına katkıda bulunulmasının yanı sıra su akıntılarının da sonuçlandırılmasını sağlar. Çiğli çatı tamiri kapsamında olukların yanı sıra yaşanan ve yaşanması muhtemel tüm sorunlar çözülür.

Çiğli çatı tamiri çalışmalarında çatı tamiri, kaplama, yağmur oluklarının düzenlenmesi, çatının temizlenmesi, çatının bozuk bölümlerinin düzenlenip aktarma işleminin yapılması, kiremit altı su yalıtımının sağlanması, çatı karkasının imalatı gibi birçok hizmet müşterilere sunulur.

Siz de Çiğli'de çatı tamiri hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek üstlendiğimiz çalışmaları öğrenebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Çiğli çatı tamiri için 0232 373 00 11 numaralı telefonumuzu arayabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

ÇİĞLİ ÇATI USTASI

Çiğli'de çatı hizmeti alan kişi ya da kurumlar, genel olarak Çiğli çatı ustasından hizmet alır. Çiğli çatı ustası, döşeme kaldırma, shingle kurulumu, çatı montajı, izolasyon ve katran gibi birçok uygulamayı üstlenir. Çiğli çatı ustasının koordinasyon, aktif dinlenme, eleştirel düşünme, var olan zamanı en aktif şekilde kullanabilme, yapılan işin talimatını verme gibi birçok özelliğe sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra çatı ustasının malzeme bilgisinin üst seviyede olması, çatıları söküp takabilmesi, yüksek ve düz alanlarda çalışabilmesi, iş güvenliğine dikkat edebilmesi, işiyle alakalı tüm gereçleri kullanabilme becerisinin olması gerekir.

Çiğli çatı ustasının yapılacak işle ilgili analiz yeteneğinin de olması önem taşır. Çiğli çatı ustası, öncelikle yapılacak işi hesaplayarak ederek maliyet analizi çıkarır. Bu çalışmada yapılacak bir hata, ustanın müşteriye karşı mahcup olmasına sebep olabilir. Bu nedenle çatı ustasının analizi doğru ve gerçekçi şekilde gerçekleştirmesi önemlidir.

Siz de Çiğli ve çevresinde Çiğli çatı ustası, Çiğli çatı tamiri ve buna benzer hizmet almak istiyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızla görüşebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Siz de Çiğli çatı hizmetlerimiz için hemen arayın.

ÇİĞLİ ÇATI AKTARMA

Çiğli'de çatı aktarma çalışmaları, bozulan ve kırılan kiremitlerin çatıdan toplanması ve yeni kiremitlerin alana inşa edilmesi anlamına gelir. Çiğli çatı aktarma çalışmaları kapsamında su yalıtım örtüsü toplanarak taşıyıcı birimlerin kontrolü gerçekleştirilir. Su sızması muhtemel alanlara kapatma işlemi yapılır ve su sızıntıları engellenmiş olur. Çatı örtüsünün serilmesinin ardından kiremitler yeniden yerleştirilir ve Çiğli çatı aktarma çalışmaları kısa süre içinde sonuçlandırılır.

Siz de Çiğli'de çatı aktarma hizmeti almak istiyor ve alanında uzman bir firma arıyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızla görüşebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan iş yerimizi ziyaret edebilir, bizlere telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefonu arayarak sorularınızın tamamına yanıt bulabilir ve İzmir çatı aktarma fiyatı bilgisi edinebilirsiniz.

ÇİĞLİ ÇATI İZOLASYONU

Çatılardan gerçekleşen ısı kayıplarının engellenmesi için en önemli çalışmalardan biri olarak çatı izolasyonu öne çıkar. Enerji tasarrufunun sağlanması için kritik bir öneme sahip olan çatı izolasyonu, ısının alanda daha fazla tutulmasını ve enerjiye daha az ihtiyaç duyulmasını sağlar.

Kış aylarında ısıtmak için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyulan yalıtımsız ortamlar, yazın da serinletmek için daha fazla çabaya sebep olur. Bu nedenle çatı yalıtımı olmayan binalarda daha fazla enerji harcanır. Soğuk havanın engellenememesi, özellikle kış aylarında hastalıklara sebep olmaktadır. Çiğli çatı izolasyonu ile, yüzde 25'e yakın ısı tasarrufu sağlanır.

Siz de ısı yalıtımının yanı sıra ses ve su izolasyonu için Çiğli çatı izolasyonu tercih edebilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Projenin büyüklüğü hakkında bilgi verebilir ve fiyat bilgisi de edinebilirsiniz.

Siz de Çiğli çatı izolasyonu konusunda yaşadığınız problemlerin en hızlı şekilde çözülmesi için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.