İzmir çatı onarımı, çatı tamiri, çatı aktarma, çatı izolasyonu

 

Çatı onarımı, çatı tamiri, çatı izolasyonu ve çatı aktarma için tek telefon uzağınızdayız.

 

 

Bir yapının en önemli ve hassas bölgeleri arasında yer alan çatılar, binanın hem ısı yalıtımını hem de uzun ömürlü olmasını sağlıyor. İzmir çatı onarımı, İzmir çatı izolasyonu ve İzmir çatı tamiri, çatıların uzun süre kullanılmasında rol oynuyor. Çatı çalışmaları kapsamında çatı tamiri, çatı aktarma, montaj, döşeme kaldırma, katran gibi birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Çatısı olmayan bir yapının çatı yapımında, öncelikle yapıya hangi çatının daha uygun olacağıyla ilgili çalışma yapılıyor. Yapıya uygun çatının seçilmesinin ardından su birikintisinin çeşitli tekniklerle İzmir çatı kurulumu yapılıyor. Su birikintisinin bina dışına tahliye edilmesi için çalışmalar yapılıyor ve çatı kurulumu tamamlanıyor.

İZMİR ÇATI TAMİRİ

Çatının izolasyon özelliğinden faydalanılabilmek için en önemli faktörlerden biri, çatının tamiridir. İzmir çatı tamiri gerçekleştirerek ısı, ses ve su izolasyonu sağlanmış olur. Çatı tamiri kapsamında çatı olukları da tamir edilir ve çatının su tahliyesinin doğru şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Çatı tamiri kapsamında çatı temizliği de yapılır ve çatı hazır şekilde müşteriye teslim edilir.

İZMİR ÇATI AKTARMA

İzmir çatı aktarma çalışmaları, çatılarda yer alan kırık ve bozuk kiremitlerle sağlam kiremitlerin ayrılması işlemini de kapsayan, çatının yeniden verimli şekilde kullanılmasını sağlayan işlemlerin tamamıdır. Bu çalışmalar kapsamında çatı ustası, öncelikle çatıya çıkarak keşif yapar. Keşif sonrası çatıda yer alan sağlam kiremitler ile kırık kiremitler ayrılır. Çatının altında bulunan çatı örtüsü kaldırılır ve yenisi serilir. Çatıda asansör ve baca çıkışı gibi bölümlerde izolasyon çalışmaları gerçekleştirilir ve bu bölümlerden su akışı olması engellenir. Çatı örtüsünün yeniden serilmesinin ardından kırık olan kiremitlerin yerine yenileri yerleştirilir ve çalışmalar tamamlanır.

İZMİR ÇATI İZOLASYONU

Faturaların en alt seviyeye indirilmesi için en önemli faktörlerden biri olarak izolasyon çalışmaları kabul ediliyor. Tavandan gerçekleşen ısı kaybı, evin hem soğutulmasında hem de ısıtılmasında problem yaşatıyor. Isı izolasyonunun yanı sıra ses ve su izolasyonu da İzmir çatı izolasyonu sayesinde gerçekleştiriliyor.

İzmir çatı yalıtımı olmayan binalarda enerji yapının içinden hızlı şekilde çıktığı için ortamın havasının değiştirilmesinde daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuluyor. İzolasyon çalışmalarıyla birlikte yüzde 25'e yakın enerji tasarrufu sağlanarak faturalardan kar ediliyor.

Çatı izolasyonu çalışmalarında çatı örtüsü olan çatılarda alüminyum folyo ile kaplı şilteler kullanılırken çatı örtüsü olmayan çatılarda ise daha kaliteli malzemeler kullanılması gerekiyor.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize çatı izolasyonu hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında çatı onarımı, çatı kurulumu, çatı izolasyonu ve buna benzer hizmetleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Siz de firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova - İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Siz de İzmir çatı hizmetlerimizden faydalanmak için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.