Buca çatıcı, Buca çatı aktarma, Buca çatı izolasyonu
Binaların en çok bakıma ihtiyacı olan bölümlerden biri olan çatılar, düzenli onarım çalışmalarıyla birlikte uzun yıllar hizmet verebiliyor. Çatı aktarma ve izolasyon çalışmaları, çatıların uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

BUCA ÇATI AKTARMA

Buca çatı aktarma işlemleri, kiremit çatıların kırık ya da kullanılamayacak olan parçalarının yenileriyle değiştirilmesi anlamına gelir. Ülkemiz hava koşullarına en uygun çatı sistemlerinin kiremit çatı olması nedeniyle kiremit çatılar daha çok tercih edilir.

Buca çatı aktarma çalışmaları kapsamında öncelikle çatı ustası çatıya çıkarak çatıda analiz yapar. Bu aşamada çatıda bulunan sağlam ve kırık kiremitler tespit edilir. Çatı ustası, kullanılamayacak kiremitleri ayırır. Kiremitlerin altında bulunan su yalıtım örtüsü toplanır. Su yalıtım örtüsünün altında bulunan taşıyıcı bölümler incelenerek hasarlı bölümlerin tamiri gerçekleştirilir. Çatı ustası, asansör ve baca kenarının olduğu bölümleri izole ederek su sızıntılarının minimuma indirilmesini sağlar. Bu aşamanın ardından çatı örtüsünün yeniden serilmesi ve kiremitlerin yerleştirilmesi gerçekleştirilir ve çatı aktarma çalışmaları tamamlanır.

Siz de Buca'da çatı aktarma hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, bugüne dek birçok kez çatı aktarma hizmeti sunan firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan iş yerimizi ziyaret edebilir, bizlere telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Firmamızla 0232 373 00 11 numaralı telefondan da iletişime geçebilirsiniz.

BUCA ÇATI İZOLASYONU

Yapıların ısılarının korunmasında ve faturaların düşürülmesinde en önemli çalışmalarından biri izolasyondur. Isı kaybı eğer tavandan gerçekleşiyorsa, çatı yalıtımı gerçekleştirilir. Buca Çatı izolasyonu, çatıdan gerçekleşen ısı kayıplarının en aza indirilmesini sağlayarak ortamın havasının korunmasını sağlar.

Çatı izolasyonu gerçekleştirilmeyen bir yapının zararı, en çok kış aylarında ortaya çıkar. Kışın ısıtılması için daha fazla enerji gereken bu yapılar, yazın da soğutma problemleriyle karşı karşıya bırakır. Çatı yalıtımı gerçekleştirilmeyen yapıların doğalgaz ve elektrik masrafları, diğer yapılara göre daha fazla olur. Yapılan araştırmalar, yalıtımı gerçekleştirilmeyen yapıların yüzde 25 daha fazla fatura ödemeye sebep olduğunu ortaya koymaktadır.

Buca Çatı izolasyonu ile ısı yalıtımının yanı sıra ses ve su yalıtımı da gerçekleştirilmektedir. Yalıtım ile kişilerin hastalıklara daha az yakalanması da sağlanır, rutubet ihtimali en az seviyeye indirilir.

Siz de Buca çatı izolasyonu ile faturalarınızı en az seviyeye indirmek, yapılarınızın ses, ısı ve su yalıtımından faydalanmasını sağlamak için Buca çatı izolasyonu firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de Buca çatı izolasyonu için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.