İzmir boya badana

 

İzmir'de boya badana hizmeti satın almak istiyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

 

 

Mekanların havasını yansıtan en önemli etkenlerden biri, boyama ve renk seçimidir. Renklerin insan psikolojisini ne denli etkilediği bilimsel olarak kanıtlanırken evlerin dekorasyonu ile boyamaları arasında kurulan bağlantı ile beğeni toplayan sonuçlara ulaşılır. Bu nedenle mekanların güzel, sağlıklı ve kullanışlı görünmesi için İzmir boya badana çalışmalarının ve renk seçiminin önemi büyüktür.

İzmir boya badana çalışmalarında ilk olarak yüzey hazırlığı ve temizliği gerçekleştirilir. Temizlik çalışmalarının ardından ilk olarak birinci kat astar sürülür ve beklenir. Astar çalışmasının ardından macun ve ikinci kat astar çalışması yapılır. İkinci kat astarın ardından duvar boya sürülmeye hazır hale getirilir. Duvar boyama çalışmaları, son kat boyanın sürülmesinin ardından tamamlanır ve kurumaya bırakılır. Boya kuruduktan sonra boya badana işlemleri sonuçlanmış olur.

DOĞRU EKİPMAN SEÇMEK ÖNEMLİ

Duvar boyamasında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de doğru ekipman seçimidir. Evini ya da iş yerini kendisi boyamak isteyen kişinin, doğru fırça ve rulo seçimi yapması gerekir. İzmir boya badana çalışmalarında en iyi sonuçlara ulaşmanın formülü, iyi bir ustanın kaliteli bir boya ve doğru fırça ile çalışmasıdır.

Boyaların genel olarak boyandığı yüzeyi kapatması, kolay uygulanabilir olması, darbelere karşı dayanıklı olması, güneş ışınlarına ve suya karşı dirençli olması ve mekana dekoratif bir hava katması gerekir. Bu nedenle boya seçiminde bu özellikler göz önüne alınmalı ve buna göre çalışma yapılmalıdır. Çalışmalarda alınabilecek en kaliteli boya satın alınmalı, kısa sürede yeniden boya ihtiyacının yaşanması engellenmelidir.

ODAMI HANGİ RENGE BOYAMALIYIM?

Eğer odanızı hangi renge boyayacağınız konusunda yardım almak istiyorsanız, buraya tıklayarak sizler için hazırladığımız boyama rehberini inceleyebilir, odanıza en uygun rengi seçebilirsiniz.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana İzmir'de boya badana hizmetlerimizi sürdürüyor ve müşterilerimizin yapılarını en uygun fiyatlarla boyamaya devam ediyoruz. Kaliteli malzemeyi uygun fiyatlı işçilik ile buluşturuyor, müşterilerimizin hayalindeki yapıları ortaya çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

İZMİR BOYA BADANA HİZMETİMİZ İÇİN HEMEN ARAYIN

Siz de firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, keşif hizmetimizden faydalanabilir, aklınıza takılan sorulara net yanıtlar alabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamızı ziyaret edebilir, çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın telefon numarası olan 0232 373 00 11'i arayabilir ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Siz de İzmir boya badana hizmetlerimiz için hemen arayın.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.