Boya Badana Fiyatları Ne Kadarİzmir'de boya badana hizmeti almak istiyorsanız, sizlere hizmet vermek için hazırız.


 

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize boya badana hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Her geçen gün artan tecrübemizle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyor, hayal ettikleri ortamları kısa süre içinde oluşturuyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ediyor, envanterimizi gün geçtikçe geliştirerek en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerimizin boya çeşitlerini incelemelerini sağlıyor, ortama en uygun boyayı seçmeleri için yardımcı olmaya devam ediyoruz. Keşif çalışması sonrası net fiyat vererek müşterilerimizle anlaşma sağlıyor, çalışma sonrası fiyat konusunda herhangi bir olumsuz durum yaşanmasını engelliyoruz. Alanında uzman personelimizle, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da kaliteli hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Çalışmalarımız kapsamında eğer çalışma alanında eşya bulunuyorsa, bu eşyaları uygun konuma getirerek örtü ile kapatıyor ve boyanmamasını sağlıyoruz. Laminat, parke ve halıfleks gibi zeminleri kaplıyor, zeminlerin boyanmasını engelliyoruz. Boya - badana çalışmaları öncesi duvarlarda bulunan kırılma, kabarma ve delik gibi problemleri gidererek duvarı boyamaya hazır hale getiriyoruz. Boyama çalışmaları sonrası eşyaların üstünde ve zeminde bulunan kaplamaları sökerek mekanı eski haline getiriyoruz. Temiz çalışma prensibimizi göz önünde bulundurarak, size iş bırakmadan tüm işlemleri tamamlıyoruz.

BOYA BADANA FİYATLARI

  • Boya badana fiyatları, birçok etkene göre değişiklik gösterir.
  • Boyama yapılacak alanın eşyalı ya da boş olması, fiyatın değişmesine sebep olur.
  • Eğer koyu renkten açık renge dönüş yapılacaksa, bu işlemde astar daha fazla kullanılacağı için fiyatta artış olur.
  • Solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya dönüş yapılacaksa, daha fazla astar işlemi yapılacağı için fiyat artar.
  • Evin farklı bölümleri farklı renklerde olacaksa, fiyat artar.
  • Balkonlar, evin iç cephesi değil dış cephesi olarak hesaplanır. Bu nedenle eğer balkonlar da boyanacaksa, her balkon bir oda olarak sayılarak hesaplama yapılır.
  • Tavanın boyanıp boyanmaması, fiyatın değişmesine sebep olur.
  • Duvarların dışında kapı, pencere ve dolapların boyanması, boya badana fiyatlarını etkiler.
  • Boya fiyatlarında gerçekleşen son dakika değişimleri, boya badana fiyatlarının değişmesine neden olur.

BOYA BADANA HİZMETLERİMİZ İÇİN HEMEN ARAYIN

Siz de yaşadığınız yerde boya-badana hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede boya badana çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir, keşif için bizi çağırabilirsiniz.

Yapacağımız keşif sonrası boya badana hizmetiyle ilgili net fiyat alabilir ve onay vererek çalışmaların kısa süre içinde başlamasını sağlayabilirsiniz.

Siz de boya badana çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.