Bornova çatıcı, Bornova çatı aktarma, Bornova çatı izolasyonuBornova çatıcı, Bornova çatı aktarma, Bornova çatı izolasyonu hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Binaların en hassas yapıları arasında yer alan çatılar, düzenli bir bakım gerçekleştirilmesi halinde uzun yıllar kullanılmaktadır. Periyodik bakımları ve izolasyonu yapılmayan çatılar ise kişileri ve kurumları zor durumda bırakabiliyor. Bu nedenle çatı hizmetlerinin belirli aralıklarla alınması, çatıların uzun süre herhangi bir problem çıkmadan kullanılmasını sağlıyor.

BORNOVA ÇATI AKTARMA

Kiremit çatılar, hava şartlarının yıl içinde değişiklik göstermesi nedeniyle bir süre sonra yıpranmaya başlar. Kiremitler, rüzgar ve yağmur gibi etmenler nedeniyle hasar görürken bu kiremitlerin belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Çatıda yer alan kiremitlerin değiştirilmesi işlemine Bornova çatı aktarma ismi verilir.

Bornova çatı aktarma çalışmaları kapsamında ilk olarak alanda bulunan kiremitlerin sağlamlığı kontrol edilir. Bu esnada kırık ve kullanılamayacak olan kiremitler, sağlam olanlardan ayrılır. Kiremitlerin altında bulunan su yalıtım örtüsü toplanarak taşıyıcı birimler kontrol edilir. Taşıyıcı birimlerde herhangi bir problem tespit edilirse onarım çalışmaları yapılır. Asansör ve baca çıkışı gibi bölümlerde izolasyon çalışmaları yapılır ve bu bölgelerden alta su sızması engellenir. Çatı örtüsünün yeniden yerleştirilmesi ve kiremitlerin yeniden konulmasıyla birlikte çatı aktarma işlemleri tamamlanmış olur.

Siz de Bornova ve çevresinde çatı aktarma hizmeti almak istiyor ve tecrübeli bir firmayla anlaşmayı planlıyorsanız, firmamızla görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bugüne dek yüzlerce Bornova çatı aktarma işlemini gerçekleştiren firmamız ile yapacağınız görüşmede fiyat konusunda bilgi alabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BORNOVA ÇATI İZOLASYONU

Yapıların enerji ihtiyacını en alt seviyeye indirmek, bunun yanı sıra ses ve su izolasyonu da sağlamak için çatı yalıtımı çalışmaları gerçekleştirilir. Bornova Çatı izolasyonu kapsamında çatı ile yapı arasına yalıtım malzemeleri konulur. Böylece ısı, ses ve su izolasyonu sağlanmış olur.

Çatıdan ısı kaybı çok olan bir yapının ısıtılması ve soğutulması, başlı başına en büyük problemlerden biridir. Çatı yalıtımı olmayan yapılarda ısınmak için kullanılan enerji artarken bu da faturaların yükselmesine sebep olur. Yapıların ısıtılamaması, kişileri çeşitli hastalıklarla da karşı karşıya bırakır. Yaz aylarında da klima gibi soğutucular kullanılmasına rağmen mekan istenildiği gibi soğutulamaz. Bu nedenlerle Bornova çatı izolasyonu yaptırılarak hem faturaların düşmesi hem de hastalıklara yakalanılmaması sağlanır. Yapılan araştırmalara göre çatı yalıtımıyla birlikte yüzde 25'e yakın ısı tasarrufu sağlanarak faturalar azaltılır.

Bornova Çatı izolasyonunda çatı örtüsü bulunmayan çatılara farklı, çatı örtüsü bulunan çatılarda farklı işlemler yapılır. Çatı örtüsü bulunan çatılarda alüminyum folyo ile kaplanan şilteler kullanılırken çatı örtüsü bulunmayan çatılarda ise daha kaliteli malzemelerden yararlanılır.

Siz de ısı, ses ve su yalıtımı konusunda problem yaşıyorsanız, yüksek faturalar ödemekten bıktıysanız bizimle iletişime geçerek Bornova çatı izolasyonu konusunda yardım alabilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova - İzmir adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız ziyarette daha önce yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. İsterseniz 0232 373 00 11 numaralı telefondan bize ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Siz de Bornova çatı izolasyonu için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.