Bayraklı çatıcı, Bayraklı çatı aktarma, Bayraklı çatı izolasyonuBayraklı çatıcı, Bayraklı çatı aktarma, Bayraklı çatı izolasyonu çalışmalarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.


Yapıların korunmasını ve izolasyonunu sağlayan en önemli parçalardan biri olan çatılar, uzun yıllar hizmet vermek için periyodik bakım ve tamire ihtiyaç duyar. İzolasyon çalışmalarının yanı sıra su akıtma problemlerinin de çözülmesini sağlayan bu yapıların tamiri ve bakımı ihmal edilirse olumsuz görüntüler ortaya çıkabilir.

BAYRAKLI ÇATI AKTARMA

Bayraklı Çatı aktarma ifadesi, çatı ustasının çatıda yaptığı keşfin ardından kırık ve sağlam kiremitlerin ayrılması, çatı örtüsünün yenilenmesi ve yeni kiremitlerin dizilerek çatının son halini alması anlamına gelir. Ülkemizin konumu gereği, yapılarda genel olarak kiremit çatı türü kullanılır. Kiremit çatılarda periyodik aralıklarla tamir ve onarım hizmeti alınması gerekir.

Bayraklı Çatı aktarma çalışmalarında çatı ustası, öncelikle çatıya çıkarak keşif yapar ve çatıda gerçekleştirilecek çalışmalarla ilgili analiz yapar. Bayraklı Çatı aktarma işlemleri, çatıda yer alan kullanılamayacak kiremitlerin ayrılmasıyla başlar. Bu kiremitler, yerlerinden sökülerek başka bir bölgeye kaldırılır. Çatı örtüsü kaldırılır ve yenisi serilir. Baca ve asansör çevrelerinde yapılan kapama çalışmalarının ardından yeni kiremitler yerleştirilir ve Bayraklı çatı aktarma çalışmaları tamamlanır.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı Bayraklı ve çevresinde sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize en kaliteli malzemelerle Bayraklı çatı aktarma hizmeti sunuyoruz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

BAYRAKLI ÇATI İZOLASYONU

Çatıların ısı kaybını engellenmesini sağlayan en önemli çalışmalardan biri de Bayraklı çatı izolasyonu hizmeti almak ve çatılara izolasyon yaptırmaktır. Bayraklı çatı izolasyonu kapsamında, ısı, ses ve su izolasyonu sağlanmakta ve yüzde 25'e yakın enerji tasarrufu gerçekleştirilir. 

Yapıların ısı kaybında en önemli faktörlerden biri olan çatıdan kayıplar, izolasyon çalışmalarıyla birlikte azaltılır. Bayraklı çatı izolasyonuyla birlikte kışın, yapının daha az enerjiyle ısıtılması sağlanır. Bayraklı çatı izolasyonu, yazın da yapının daha serin kalmasını sağlayarak soğutma çalışmalarının daha az maliyetli olmasını sağlar.

Bayraklı çatı izolasyonu ile enerji tasarrufunun yanı sıra ses ve su izolasyonu da yapılarak huzurlu ve sağlıklı bir ortam oluşturulur. Bayraklı çatı izolasyonunda genel olarak etrafında alüminyum folyo bulunan şilteler kullanılır.

Kutsal İnşaat olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Bayraklı çatı izolasyonu hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bayraklı çatı izolasyonu hizmetlerimizde kaliteli malzemeler kullanıyor ve müşterilerimizin izolasyon çalışmalarımızdan uzun süre yararlanmalarını sağlıyoruz.

Siz de Bayraklı çatı izolasyonu hizmetlerimizden yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan Bayraklı çatı izolasyonu firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Görüşmemizde fiyat bilgisi alabilir ve keşif için ekibimizi çağırabilirsiniz.

Siz de Bayraklı çatı izolasyonu ve Bayraklı çatı aktarma için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.