Balçova çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustasıKutsal İnşaat olarak Balçova çatıcı, çatı aktarma, çatı izolasyonu, çatı tamiri, çatı ustası hizmeti sunuyoruz.


Her türlü yapının en önemli koruyucu parçalarından biri olan çatılar, periyodik bakım ve onarım çalışmalarının yapılmasıyla birlikte uzun yıllar boyunca büyük masraflar çıkarmadan kullanılabiliyor. Bakımları ertelenen ve su kaçağı bulunan çatılar ise, daha büyük masraflara sebep olabiliyor. Bu nedenle çatı onarım ve bakım çalışmalarının hızlı bir şekilde gerçekleşmesi önem taşıyor.

BALÇOVA ÇATI AKTARMA

Balçova çatı aktarma çalışmaları, çatıda yer alan bozuk ve kullanılamayacak kiremitlerin, sağlam kiremitlerden ayrılması ve kiremitlerinin tamamının sağlam şekilde yeniden düzenlenmesi anlamına geliyor. Çatı aktarma çalışmalarını üstlenen çatı ustaları, ilk önce çalışma yapılacak çatıya çıkarak keşif çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu çalışmalarda çatı ustası, kırık ve kullanılamayacak kiremitleri belirleyerek sağlam kiremitlerden ayırıyor. Kiremitlerin altında bulunan çatı örtüsü yenileniyor ve çatıdaki muhtemel su kaçakları gideriliyor. Sağlam kiremitlerin çatıya konulmasıyla birlikte Balçova çatı aktarma çalışmaları tamamlanmış oluyor.

Siz de Balçova ve çevresinde çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız, bugüne dek birçok kez çatı aktarma hizmeti sunan firmamızla görüşebilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan iş yerimizi ziyaret edebilir, bizlere telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefonu arayarak Balçova çatı aktarma fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

BALÇOVA ÇATI İZOLASYONU

Balçova'da çatı izolasyonu yaptırmak isteyen kişiler de, Balçova çatı izolasyonu aramalarını sürdürüyor. İzolasyon çalışmaları, özellikle çatıdan yüksek enerji kaybı yaşayan ve faturalarını düşürmek isteyen kişiler ve kurumlar tarafından talep ediliyor.

Enerji tasarrufunun sağlanmasında en önemli faktörlerden biri olan çatı izolasyonları, deneyimli kurumlar tarafından gerçekleştirildiğinde tam performans ile üstün enerji tasarrufu sağlıyor.

Kış aylarında evlerin daha sıcak olmasını, yaz aylarında da serinlik yaşatmasını sağlayan izolasyon çalışmalarıyla birlikte, yüzde 25'e yakın enerji tasarrufu sağlanıyor ve faturalar düşürülüyor. İzolasyon çalışmalarıyla birlikte rutubet, su sızıntısı gibi problemlerin önüne geçilirken ses izolasyonu da sağlanmış oluyor.

Siz de Balçova'da çatı izolasyonu hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve kısa süre içinde izolasyon hizmeti alabilirsiniz. Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 adresinde yer alan Kutsal İnşaat firmamızı ziyaret edebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ofisimizde daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmaları öğrenebilir, referanslarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 0232 373 00 11 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir ve faturalarınızın hızlı bir şekilde azalmasını sağlayabilirsiniz.

BALÇOVA ÇATI TAMİRİ

Balçova Çatı izolasyonunun en üst seviyede gerçekleşmesi için, çatıların belirli aralıklarla bakımlarının ve tamirlerinin de yapılması gerekiyor. Çatı tamiri ile yapının ısı yalıtımının yanı sıra atık suların bina dışına çıkarılması, böylece su akıntı probleminin de giderilmesi sağlanıyor.

Balçova Çatı tamiri kapsamında çatı kaplamaları, yağmur oluklarının onarılması, çatıların temizlenmesi, yalıtım işlemleri, çatı karkası gibi birçok hizmet sunuluyor.

Siz de Balçova çatı tamiri hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Balçova çatı tamiri fiyatlarını öğrenebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

BALÇOVA ÇATI USTASI

Çatıyla ilgili tüm işlemleri gerçekleştiren, üstün malzeme ve araç - alet kullanma bilgisine sahip kişilere çatı ustası ismi verilir. Çatı ustaları; çatı aktarımı, onarımı, tamiri, kurulumu, izolasyonu ve buna benzer tüm çalışmaları gerçekleştirerek müşterilere sunar. Balçova Çatı ustaları, yanında çalışan personelleri yönlendirebilecek kadar iş bilgisine sahip, karar ve talimat verebilme, problem çözebilme ve buna benzer yeteneklere sahiptir.

Siz de Balçova'da çatı ustası hizmeti almak istiyorsanız, firmamızla görüşebilir ve Kutsal İnşaat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede çatı ustası fiyatları hakkında bilgi alabilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.