İZMİR ASMA TAVAN İŞLERİ

 

İzmir'de Asma tavan yaptırmak istiyorsanız, Kutsal İnşaat firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

 

 

Isı ve ses yalıtımının sağlandığı yapılardan biri olan asma tavanlar, estetik olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Temizliğinin kolay ve maliyetinin diğer tavan çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olması, asma tavanı diğer tavan çeşitlerinin önüne geçiriyor.

Biçimsiz duvar döşeme, tesisat boruları ve kablo gibi malzemelerin görülmesini engelleyen asma tavanlar; mağaza, hastane, büro ve bina gibi birçok yapıda kullanılıyor.

İzmir asma tavanlar ses yalıtımının sağlarken, ısı kaybını da engeller. Montajı kolay olan ve hafif olan bu yapılar, temizlenebilmesi ve bakteri üretmemesi nedeniyle tercih ediliyor.

İZMİR ALÇIPAN ASMA TAVANLAR

Alçıpan asma tavanlar genelde iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır. Yangına dayanıklı olan alçıpan asma tavanlar, hafif olması sebebiyle de deprem gibi doğal afetler için en uygun yapılar arasındadır.

İZMİR VEKTÖREL ASMA TAVANLAR

Vektörel asma tavanlar, tavan yüksekliğinin düşürülmesi için kullanılır. Tavan boşluğuna erişimin kolay olduğu bu yapıların bakımı da diğer asma tavanlar gibi hızlıca gerçekleştirilebilir.

İZMİR METAL ASMA TAVANLAR

Metal asma tavanlar, daha çok hastane ve okullarda tercih edilir. Metal asma tavanlar ile mekanın ferahlaması sağlanır.

İZMİR AKUSTİK ASMA TAVANLAR

Akustik asma tavanlar, en şık asma tavanlar arasında yer alır. Akustik yapısı ile ses yankılanmasını engelleyen bu asma tavan türü, metal olan tavanların üzerine monte edilerek kullanılır.

İZMİR TAŞYÜNÜ ASMA TAVANLAR

Taşyünü asma tavan, bazal taşların ezilerek toz haline getirilmesiyle üretilir. Boyanabilen taşyünü asma tavanlar, yangın gibi olağanüstü hallere karşın dayanıklı tavanlar arasında yer alır.

İZMİR KAROLAM ASMA TAVANLAR

Karolam asma tavanlar, montajı kolay şekilde gerçekleştirilebilen, neme dayanıklı asma tavanlar arasında yer alır. Karolam asma tavanlar, karolamlardan, karolardan, taşyünü asma tavan ve akustik alçıpanlardan oluşur.

İZMİR ALÜMİNYUM ASMA TAVANLAR

Alüminyum asma tavanlar, metal plakalardan oluşan asma tavanlardır. Montajı kolay olan bu asma tavan sistemi daha çok spor salonu, hastane, banka ve mağaza gibi birçok alanda kullanılır.

İZMİR PETEK ASMA TAVANLAR

Petek asma tavanlar, iç içe geçirilmiş alüminyum profillerden oluşur. Işıklandırmaların kullanılabildiği petek asma tavanlar, duman ve kirli havanın kolayca dışarı atılmasını sağladığı için havalimanı, restoran ve AVM gibi yapılarda kullanılır.

İZMİR LAMEL ASMA TAVANLAR

Lamel asma tavanlar, taşıyıcılar, derz profiller, lameller ve profillerden oluşur. Lamel asma tavanlardan büro ve iş yerlerinde, AVM'lerde ve spor salonlarında yaralanılır.

Siz de birçok yapıda yer alan İzmir asma tavan uygulamalarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hastanelerde, AVM'lerde, spor salonlarında, banyolarda ve halka açık birçok noktada kullanılan İzmir asma tavanlardan sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamızı 0232 373 00 11 numaralı telefondan arayabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Siz de İzmir asma tavan hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayın.

 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.