İzmir Alçıpan İşleri

 

İzmir'de alçıpan hizmeti sunan firmamız, talepleri en hızlı şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

 

Duvar ve tavan sistemlerinde en çok yararlanılan maddelerden olan, her iki yönü de kağıt kaplı olan ve alçıdan oluşan yapı malzemesine alçıpan adı verilir. Yangına karşı dayanıklı olan, esnek ve hafif olduğu depreme karşı dayanıklılığı fazla, ses ve ısı yalıtımını sağlayan İzmir alçıpanlar, en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer alır.

ALÇIPANLARIN DEMONTE ÖZELLİĞİ BULUNUR

Nefes alma özelliği sayesinde yapılardaki nem oranını dengeleyerek ferah ve sağlıklı bir ortam oluşturulmasını sağlayan İzmir alçıpanlar, kesilmesi ve montajıyla da diğer yapı malzemelerine göre daha kullanışlıdır. Demonte edilebildiği için tekrar tekrar kullanılabilen bu malzemeler, tadilat kolaylığı sağlar.

Alçıpanlar beyaz, suya dayanıklı, yangına dayanıklı, darbeye karşı dayanımı artırılmış ve akustik gibi çeşitlerle üretilerek müşterilere sunulur.

TAVANLARDA, BÖLME DUVARLARDA, GİYDİRME DUVARLARDA KULLANILIR

İzmir alçıpanlar genel olarak tavanlarda, bölme duvarlarda ve giydirme duvarlarda kullanılır. Tavan döşemesine yapılan çalışmaların ardından askı çubukları ve dubel ile karkas sistemi kurulur ve bu sisteme vidalanarak alçıpanlar monte edilir. Alçıpan ile tavan arasında yer alan bölgeye mekanik ve elektrik tesisatı montajı yapılır. Bu boşluğa ışık konularak daha estetik görüntülere imza atılabilir.

Bölme duvarlarda ve giydirme duvarlarda da yararlanılan alçıpanlar, ısı ve ses yalıtımı da sağlayarak en çok talep edilen malzemeler arasında yer alır.

YANGINA KARŞI DAYANIKLIDIR

PH değeri sayesinde bakteri üretmeyen İzmir alçıpanlar, yangına karşı ilk olarak korunması gereken yapılar için de en önemli malzemelerden biridir. Yangına karşı 30 dakika kadar dayanabilen alçıpanlar, içinde bulunan alanı yangından korumayı başarır. Modern konutlarda kullanılmaya en uygun iç cephe kaplama ürünü olan alçıpanlar, dünyanın tüm ülkelerinde en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında üst sıralarda yer alır.

Siz de İzmir'de alçıpan hizmeti satın almayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Her geçen gün artan tecrübesiyle müşterilerine hizmet veren firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi, 1707/11 Sokak, No:2 K:2 Bornova / İzmir adresinde yer alan firmamıza 0232 373 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve hemen hizmet alabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Siz de İzmir alçıpan hizmetlerimiz için hemen arayın.
 

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.